در گذشته ابرو های پیوندی چه در آقایان چه در بانوان بسیار رایج بود ، مثلا اگر به عکس های دوران قاجار نگاه کنید ، ابرو های پیوندی سوژه ی جدا ناپذیری از آن دوران بوده اند . اما در تعریف زیبایی در دنیای امروز ابرو های پیوندی دیگر جایی ندارد و مو های بین ابرو برای همه مو های زائد به حساب می آید .  ( نکته جالب اینه که تاجیکستان تنها کشوری در جهان هست که در  حال حاضر ، مو های بین ابرو نشانه قدرت و زیبایی محسوب میشه ! )

 از آن جایی که ما در تاجیکستان زندگی نمی کنیم ، برای داشتن ظاهری عالی باید از شر مو های میان ابرو خلاص شویم . در ادامه چند روش اصلاح میان ابرو در آقایان معرفی می شود :

وکس موبر

استفاده از وکس موبر برای مو های میان ابرو توصیه نمی شود چون پوست صورت بسیار حساس است و وکس موبر فشار زیادی به آن وارد می کند ، همچنین وکس موبر دارای مواد شیمیایی مضری برای پوست صورت است .

تیغ یا ژیلت

استفاده از تیغ یا ژیلت برای اصلاح مو های میان ابرو مناسب نیست چون اولا این موها را از ته نمی گیرد و فقط کوتاه میکند و ثانیا به فاصله زمانی بسیار کمی دوباره مو های بین ابرو رشد میکنند آن هم ضخیم تر !

موچین *

بهترین وسیله برای مو های میان ابرو موچین است ، که هم مو هارا ته میگیرد ، هم هم به پوست آسیبب نمی رساند و هم باعث می شود که دیر به دیر نیاز به اصلاح موهای میان ابرو خود باشید . پس برای اصلاح مو های میان ابرو از موچین استفاده کنید .