دلایل اعتماد به ما

به فروشگاه اینترنتی لوکس مَرد خوش آمدید .

در دنیای امروز ، مهم ترین دغدغه مشتریان برای خرید اینترنتی بحث اعتماد به فروشگاه اینترنتی است ، مخصوصا اگر اولین بار باشد که از آن فروشگاه اینترنتی خرید می کنند . به همین خاطر خودمان را جای مشتریان گذاشتیم و از خودمان پرسیدیم یک فروشگاه اینترنتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد که بتوان به راحتی به آن اعتماد کرد ؟

 در اینجا چندین دلیل قابل اثبات و قابل استعلام را معرفی می کنیم که با بررسی آن ها مشتریان بتوانند با خیالی راحت تر اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه لوکس مرد داشته باشند :


1 - داشتن نماد اعتماد الکترونیک

فروشگاه اینترنتی لوکس مرد دارای نماد اعتماد الکترونیک است . وقتی بحث اعتماد به فروشگاه اینترنتی می شود، مهم ترین نمادی که یک فروشگاه اینترنتی باید داشته باشد ، داشتن نماد اعتماد الکترونیک است . نماد اعتماد الکترونیک مجوز رسمی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت است که پس از بررسی فروشگاه و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین به یک فروشگاه اینترنتی اعطا می شود . این نماد را می توانید در پائین صفحه در قسمت پاورقی سایت مشاهده کنید و برای اطمینان روی آن کلیک کنید . (توجه : برای نمایش نماد اعتماد الکترونیک ، باید فیلترشکن خاموش باشد . در صورتی که فیلترشکن شما روشن بود ، آن را خاموش کنید و یکبار دیگر صفحه را بارگذاری (refresh) کنید تا نماد اعتماد الکترونیک به درستی نمایش داده شود.)

2 - داشتن نشان ملی ثبت ( نماد ساماندهی)

 فروشگاه اینترنتی لوکس مرد دارای نشان ملی ثبت ( نماد ساماندهی) از مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی است ، این مرکز زیر مجموعه ی وزارت فرهنگ و ارشاد است و هویت و صلاحیت یک کسب و کار را برای فعالیت احراز می کند . این نماد را می توان در پائین صفحه در قسمت پاورقی سایت مشاهده کنید و برای اطمینان روی آن کلیک کنید. (توجه : برای نمایش نماد ساماندهی ، باید فیلترشکن خاموش باشد . در صورتی که فیلترشکن شما روشن بود ، آن را خاموش کنید و یکبار دیگر صفحه را  بارگذاری (refresh) کنید تا نماد ساماندهی به درستی نمایش داده  شود.)

3 - داشتن گواهی پروتکل امینیتی SSL

پروتکل Secure Sockets Layer یا به طور مخفف SSL ، یک پروتکل امنیتی برای ارتباط امن بین دو کامپیوتر است که از رمزگذاری داده ها برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شخصی کاربران استفاده می کند و به صورت خودکار برای وب سایت هایی که از آن استفاده می کنند، به صورت یک آیکون قفل در نوار آدرس مرورگر نشان داده می شود . همانطور که مشاهده می کنید سایت فروشگاه اینترنتی لوکس مَرد ، دارای گواهی پروتکل امنیتی SSL می باشد.

4 - داشتن دامنه ir.

دامنه ی دات آی آر ، دامنه ی رسمی کشور ایران است و تمام وب سایت هایی که بر روی این دامنه پیاده سازی شده اند ، اطلاعات و مشخصات خود را در سامانه ایرنیک ( سامانه ملی ثبت دامنه ir ) ثبت کرده اند . از این رو ، داشتن سایت با دامنه ir برای خرید اینترنتی در ایران اعتماد و اعتبار بیشتری نسبت به دامنه های بین المللی دارد . 

5 - داشتن درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت که با نام بِه پرداخت ملت شناخته می شود ، از معتبرترین و امن ترین درگاه های پرداخت اینترنی کشور است . اعطای این درگاه به یک فروشگاه نیازمند انواع مجوز ها ، استعلام اداره مالیات ، ارائه اسناد - مدارک و پروانه کسب است که بانک ملت طی مراحل قانونی و دقیقی صادر می کند . داشتن این درگاه برای هر وب سایتی اعتبار و اعتماد زیادی ایجاد می کند . فروشگاه اینترنتی لوکس مَرد با آدرس www.luxmard.ir مفتخر است با ارائه درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت ، خریدی مطمئن را برای مشتریان خود فراهم کند . کد شناسایی سایت فروشگاهی لوکس مَرد در سامانه بِه پرداخت ملت در جدول زیر نشان داده شده و در صورت تمایل ، مشتریان می توانند از بانک ملت استعلام بگیرند .

درگاه پرداخت
شماره پذیرنده
شماره ترمینال
درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت
3184575
7390063


6 - عضو اتحادیه کسب و کار مجازی

فروشگاه اینترنتی لوکس مرد ، دارای مجوز از درگاه ملی مجوز و پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی است . عضویت در این اتحادیه به معنای شناسایی و تائید آدرس فروشگاه - تائید شماره تماس فروشگاه - تائید هویت فروشنده - تائید ایمیل فروشگاه و تائید نوع فعالیت فروشگاه است .